11 bit studios [11B] – quick look /3/

Witam,

Dziwny czas nastał na polskiej giełdzie. Żeby nasz rodzimy koń pociągowy, czyli KGH notorycznie tracił a taki JSW jest na dobrej drodze do zmiany trendu na wzrostowy… Ciekawie.

Najważniejsze, że bez względu na różne sytuacje, nasza poczciwa AT zawsze jest taka sama (pamiętaj, że wykresy spółek nie reagują na te same elementy AT. Należy podchodzić indywidualnie do każdego wykresu). Nie wiesz o czym piszę? Np. Wykres KGH dobrze analizuje się za pomocą linii trendu a np. wykres 11 Bit tworzy same kanały:

1127-11b-tyg

Aktualnie cena akcji spółki 11B wyszła z lokalnego kanału cenowego za pomocą świeczki /3/. Świeczka /2/ to retest do linii kanału. Potem w książkowy sposób doszło do kontynuacji spadków /1/. 

Idąc takim tokiem myślenia, wychodzi na to, że znowu najbliższym celem może być strefa 60 zł.


 Chcesz być na bieżąco z moimi analizami? Polub moją stronę na Facebooku albo dodaj mój blog do ulubionych.

Jeżeli masz inne pytania związane z GPW zachęcam do kontaktu e-mailowego.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • RSS
 • Wykop
 • email
 • Blogger.com
 • MyShare
 • Twitter

One thought on “11 bit studios [11B] – quick look /3/

 1. Moim zdaniem 60 to nie wszystko. Uderzenie za 3 podejsciem zazwyczaj jest sukcesywne… przyklad? Ostatnie zlamanie na WIG20… Trzeba tez zwrocic na wage liczby 3 w analizie technicznej o czym szczegolowo pisal Murphy w latach 90. Zreszta perspektywy spolki sa troche kiepskie w porownaniu do konkurencji( brak konkretnej strategi, problemy z najwazniejsza produkcja studia itd..)

  Zreszta trend boczny przy 72 wygladal na typowa dystrybucje, gdzie duzy gracz wychodzil ukrytymi zleceniami a naiwne owieczki kupowaly akcje… idealny przyklad to ostatnie zachowanie kursu na CDR.. ciekawe, iz tam tez (jak na 11Bit) zarzad sprzedawal akcje a potem wyszlo szydlo z worka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *